Promocje

Producenci

Tusz wysyłka darmowa wysylka toner tusz payu

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu płatności za zamówienie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Szybkość wysyłki jest dla nas sprawą bardzo ważną, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zamówiony towar został do Ciebie wysłany najpóźniej następnego dnia roboczego.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Forma płatności

Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do 2 dni roboczych, chociaż zazwyczaj środki są księgowane na naszym koncie w ciągu 1 dnia roboczego.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że nie jest obarczona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Paczkomaty Inpost zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych.

» koszt dostawy